Aktualności
  Parafia
  » Nasza Parafia
  » Msze święte
  » Spowiedź święta
  » Nabożeństwa
  » Błogosławieństwa
  » Formacja religijna dorosłych
  » Historia Parafii
  » Foto - Galeria
  » Kancelaria Parafialna
  » Kapłani
  » Grupy Parafialne
  » Poradnictwo rodzinne
  » Dojazd
 
 
  » Parafie w Dekanacie
     Białe Błota


  Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Zwykła

3 lutego 20191.      Dziękujemy za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznych.
2.      Komisariat Policji w Białych Błotach, uczniowie szkoły podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach oraz uczniowie szkoły podstawowej im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach, zapraszają na przedstawienie teatralne dotyczące podstawowych zasad bezpieczeństwa seniorów, pod tytułem „Babciu, dziadku nie daj się oszukać”. Przedstawienie odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00. Wielu oszustów próbuje współcześnie oszukać ludzi starszych, dlatego serdecznie zapraszamy szczególnie seniorów, aby uwrażliwić ich na ten problem.
3.      I środa miesiąca: modlitwę różańcową o godz. 17.30 poprowadzi Koło Przyjaciół Radia Maryja. Po Mszy św. modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa o dobrą śmierć.
4.      I czwartek miesiąca: zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.30. Po Mszy św. Nabożeństwo Eucharystyczne do Chrystusa Dobrego Pasterza i modlitwy o  powołania. Po nabożeństwie spotkanie dla Wspólnoty Żywego Różańca i Koła Wspierania Powołań.
5.      W tygodniu w liturgii wspominamy szczególnych patronów: św. Agatę we wtorek, św. Pawła Mikę w środę.
6.      Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Przewodniku katolickim” między innymi artykuł: Gdzie jest cud- o wstawiennictwie sługi bożego Kard. Wyszyńskiego i Księża w mundurach o duszpasterstwie w wojsku oraz wydarzenia z życia naszej diecezji.
7.      Spotkanie z krawcową w sprawie alb dla dzieci I komunijnych odbędzie się za tydzień, 10 lutego w salce parafialnej po Mszy św. o godz. 12.00. Zainteresowani rodzice powinni przyjść z dzieckiem.
8.      Spotkanie liderów i członków wspólnot działających w naszej parafii oraz katechetów dotyczące peregrynacji Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w naszej parafii odbędzie się za tydzień, 10 lutego o godz. 17.00 w salce parafialnej.
9.      Weekendowe spotkanie młodzieży męskiej ze szkół średnich i studentów dotyczące rozeznania swojego powołania odbędzie się od 15-17 lutego w Wyższym Seminarium Duchownym w Bydgoszczy. Informacje szczegółowe w gablocie. Chętne osoby na wyjazd proszone są o zgłoszenie się do księdza proboszcza.
10.  W tygodniu odszedł do wieczności:
+ Krzysztof  Paprzycki, lat 78, z ul. Kadetów


  Kontakt
86-005 Białe Błota,
ul. Czerska 40

tel. 52 381 40 22

e-mail. parafia@bialeblota.info

W sprawach losowych, szczególnie dotyczących odwiedzin chorego i pogrzebu o każdej porze, albo pod numerem telefonu:
881 926 303

konto:

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy
59 8142 1020 0000 3942 2000 0001 
  Sakramenty w Parafii
Valid HTML 4.01 Transitional
Copyright by Pawlikowski
darmowe szablony